Nagrywamy film Maluchowi

ciąża wyniki

NAGRYWAMY PIERWSZY FILM MALUCHOWI

Pomagamy zachować najpiękniejsze chwile, które mijają tak szybko.

CIĄŻA – CUDOWNY OKRES WYCZEKIWANIA NA DZIECKO

Cudowne chwile zaczynają się od dodatniego testu ciążowego. Z każdym miesiącem narasta ekscytacja. Pierwsze ruchy dzidziusia można poczuć już w 4 miesiącu ciąży, co jeszcze bardziej wzmacnia więź z maluchem, który wkrótce pojawi się na świecie. Badanie USG to przełomowe osiągniecie medycyny, które nie tylko pozwala jeszcze dokładniej badać płód już od zarodka, ale również pokazać rodzicom jak maluszek się uśmiecha, macha rączką czy ziewa. Wszystkie te chwile zapisujemy dla Was na zawsze !

Kiedy wykonać wideo-sesję maluchowi?

1. Najlepszy okres to 25-28 tydzień ciąży.

2. Po posiłku kiedy dzidziuś zwiększa swoją aktywność.

3. Można wykonywać takie badanie kilkukrotnie.

Najnowocześniejszy sprzęt umożliwia nam tworzenie niesamowitych, wyjątkowych ujęć i uwieczniać piękne chwile, które tak szybko mijają.

 

Tryb 3D/4D HD LIVE to nowatorska funkcja obecna w najnowszej generacji aparatach USG obecnych w naszej Klinice, która pozwala uzyskiwać niezwykle plastyczne trójwymiarowe obrazy płodu, o niemal naturalnym kolorze skóry. Wirtualna kontrola punktu padania światła daje możliwość stworzenia wyjątkowego ujęcia. Z racji niezwykle rzeczywistego obrazu płodu, technika ta nazywana jest również wirtualną fetoskopią.